Jeg kan godt lide en dreng fra mit broby
Relateret indhold
Del en hemmelighed
Man kan ikke kommentere på hinandens Hemmeligheder på Cyberhus.
Hvis du gerne vil have kommentarer, kan du dele et Spørgsmål i Ung-til-ung, hvor du kan spørge om alt mellem himmel og jord.
Forskellige orgasmer for drenge?
Goddag.
For nyligt har jeg mig og en gammel veninde begyndt at have sex, da vi er single og efter man har fået et sexliv igen er jeg begyndt at onanere i godt 1 time hver gang jeg gør det, og det er en meget voldsommere orgasme end hvis man tager en quicky
Sidst jeg onanerede fik...
Hvis skyld var det?
Hej brevkasse, denne situation skete for nylig og jeg har gået og været ret irriteret over det noget tid, fordi jeg føler det der skete ikke var min skyld. Men ved ikke om jeg har ret eller ikke, så derfor skriver jeg for at få en anden holdning.
For omkring en uge siden spurgte jeg min...
Kæreste og sex
Jeg er begyndt at ses med en dreng, men jeg har et lille problem. Vi er begyndt at være lidt seksuelle sammen. Vi har ikke haft set endnu, men han har prøvet at give mig finger.
Det er her problemet ligger, det gør ret ondt når han prøver. Hvad ka jeg eller han gøre for at det ikke gør...
Del en hemmelighed
Man kan ikke kommentere på hinandens Hemmeligheder på Cyberhus.
Hvis du gerne vil have kommentarer, kan du dele et Spørgsmål i Ung-til-ung, hvor du kan spørge om alt mellem himmel og jord.


