Er det i orden at have en gokkecirkel sammen med 4 andre drenge venner? Jeg er en dreng på 14 år, som godt kan lide og sidde sammen med min andre venner og gokke den af på hinanden. Er det alt for meget gay agtigt? Eller er det helt i orden man gør det for at nyde følelsen af andre røre ved dig?
Hej. Jeg onanerer en hel del og mest er det bed st bruge en pude eller en bamse og så vrikke mig til en orgasme. Jeg gør det meget ca 2-3 gange hver dag. Er der andre måder jeg kan gøre det på? Jeg har prøvet at give mig selv finger men det er ikke lige så godt.
Rådgiver fra Cyberhus har svaret på dette spørgsmål
har svaret på dette spørgsmål
Kommentarer
Jeg synes det er sygt gay, altså det er kun noget bøsser og bisexuelle gør
Jeg synes ikke det er særlig bøssed. Jeg har selv gerne ville prøve det. Hvis du kan lide det og synes det er rart, skal du bare fortsætte.
Tror alle gør det i en eller anden grad
Hvis du godt kan lide det skal du bare blive ved. Det er okay at være både og alt muligt.
Hej,
Jeg gør det selv med nogle venner, i en hule på halmloftet... Mener dog ikke vi er gay af den grund.
Tilføj kommentar